Logo
PLACENÍ ODDÍLOVÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Do konce ledna je potřeba zaplatit oddílové příspěvky v kategoriích 15+, které jsou stanoveny následovně:
5000 Kč: závodníci a závodnice registrovaní v ASK Slavia Praha (r. narození 2008 a starší)
1000 Kč: trenéři (nutno zaplatit, nestrhává se!), důchodci trénující
100 Kč: funkcionáři, důchodci netrénující


U přípravky je částka 4000 Kč za 2. pololetí (pokud jste platili pololetně) splatná ke konci února. Opět je možnost vystavení potvrzení či využití podpory - více informací na našem webu zde: https://askslavia.cz/pripravka-6-15-let/placeni-prispevku-pripravky

Způsob úhrady:
Převodem na účet ASK Slavia Praha: č. účtu 285541379/0800
Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo (dítěte) bez části za lomítkem.
DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE UVEĎTE JMÉNO A PŘÍJMENÍ (DÍTĚTE), ROČNÍK NAROZENÍ A U PŘÍPRAVEK TRÉNINKOVOU SKUPINU (JMÉNO TRENÉRA)! PLATBY BEZ IDENTIFIKACE NEBUDOU EVIDOVÁNY!

Předem moc děkujeme za včasné platby!


ASK SLAVIA SHOP - nové zboží

Nová nabídka oddílových dresů a mikin jsou nyní na skladě! Nechybí ani trika, bundy, šusťáky a další. Neváhejte a přijďte si vybrat, velikosti pro všechny kategorie. Náš shop naleznete nahoře u tribuny. 

Za ASK Slavia Praha,

Ondřej Mach
+420 773 656 992
Správce Slavia shopu


Zemřel Aleš Frabša, dlouholetý předseda ASK Slavia Praha

Ve věku nedožitých 88 let zemřel v březnu letošního roku bývalý sprinter Slavie a ATK, atletický funkcionář a zlatník, mistr uměleckých řemesel Aleš Frabša. Působil dlouhá léta jako předseda atletického oddílu Slavia Praha IPS, byl členem předsednictva Československého atletického svazu a řadu let ředitelem mezinárodního atletického mítinku Memoriál Evžena Rošického, který byl zařazen i do světové série IAAF Grand Prix. Podílel se na pořádání Mistrovství Evropy v atletice v roce 1978 v Praze a v 60 letech minulého století spoluorganizoval první závody "pod střechou" včetně Evropských halových her, předchůdce halových mistrovství Evropy.
Ti co jste ho znali, věnujte mu prosím tichou vzpomínku.
Děkuji Vám.
JUDr. Michal Frabša, bývalý místopředseda arbitrážní rady ČAS


Nábor nových členů - přípravka, mládež

Dne 5.9. 2024 se uskuteční nábor nových členů ASK Slavia Praha. Přihláškový formulář naleznete v sekci ,,Přípravka (6-15 let)'' - Jak se přihlásit. Zbytek informací, viz leták nebo u vedoucího přípravky Ondřeje Macha (773 656 992), ojslavia@seznam.cz.

Příloha:

letak-nabor.docx


Všesokolský slet - uzavření stadionu

Ve dnech 29.6. - 5.7. proběhne na našem stadionu Všesokolský slet, z tohoto důvodu bude pro všechny skupiny uzavřený areál SK Slavia. Prosíme všechny trenéry a svěřence, aby s tímto faktem počítali a zařídili tak náhradní tréninky mimo stadion. Děkujeme za pochopení.

Vedení ASK Slavia


Sociální sítě

Kategorie